1% dla LSPS

CAM00416Środki z 1% przekazane na Lubuskie Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej w ubiegłym roku zostały wykorzystane m.in. na zakup  sprzętu do rehabilitacji dla Maćka, który cierpi na porażenie czterokończynowe. Maciek ćwiczy teraz codziennie, pobudzając partie mięśni i stawów zastane przez długi brak rehabilitacji. Sprzęt umożliwia ćwiczenie bez wychodzenia z domu i  intensyfikuje proces powrotu do zdrowia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam swój 1% w ubiegłym roku i przypominamy o możliwości przekazania środków na działania LSPS w obecnym okresie. Wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym podać nazwę Lubuskie Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznejnr KRS: 0000052465 oraz wnioskowaną kwotę.

Dzięki tym środkom sfinansujemy realizację warsztatów profilaktycznych dla młodzieży, funkcjonowanie grup terapeutycznych, ale także będziemy wspierać dalsze leczenie Maćka.

Bez tytułu

W  celu przekazania środków Maćkowi w swoim zeznaniu podatkowym poza KRS i nazwą stowarzyszenia dopisać „Cel – na Maćka”.

Comments Closed